ACS Gayrimenkul, bireysel müşteri temsilciliği yöntemini benimsemiş, gelişmiş bir veritabanı ve teknolojik altyapılı bir platform sayesinde hedef kitleye kolayca ulaşabilen, kişiye özel bir gayrimenkul danışmanlığı şirketidir.

ACS Gayrimenkul web platformu, 200’ün üzerinde kategori içermekte, her bir kategori için de yaklaşık 50 alt alan barındırmaktadır. Bu sayede girilen gayrimenkul öğe bilgileri kesin bilgiler içerdiği gibi, rahatlıkla sorgulanabilmektedir.

Web platformunun arayüzü, tüm cep telefonu, tablet ve bilgisayarlara otomatik olarak uyum sağlamaktadır. Böylece cihazlara ayrıca bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan web üzerinden net bir şekilde izleme ve sorgulama yapılabilmektedir.

Mevcut platform, gelişmiş haritalama sistemi sayesinde, sergilenen öğelerin yer bilgilerini büyük kesinlikle sergileyebilmektedir.  Ayrıca, her bir öğe için yüksek çözünürlükte görsel ve işitsel veri girişi yapılabilmektedir.

Müşteri temsilcilerinin her biri için ayrıca veri girişi, sorgulama ve portföy yönetimi seçenekleri mevcuttur.

Platform, aynı zamanda gayrimenkul piyasasına ait güncel haber ve duyuruları içermektedir.

Alım, satım, kiralama ve proje bilgilendirme talepleriniz için platform üzerinden rahatlıkla veri girişi yapabilir ve randevu talep edebilirsiniz.